Společnost Lean Six Sigma je lídrem v oblasti digitální transformace a automatizace procesů. Nabízíme špičkovou službu analýzy na Robotic Process Automation (RPA), která pomáhá firmám zhodnotit, zda jsou připraveny na úspěšnou implementaci RPA do svých procesů.

Náš zkušený tým odborníků provede důkladné zhodnocení vašich stávajících procesů, systémů a infrastruktury. Cílem této analýzy je odhalit oblasti, které mohou být optimalizovány pomocí RPA. Během tohoto procesu identifikujeme vhodné činnosti a úkoly, které lze efektivně automatizovat, a také ty, které by měly zůstat v rukou lidských pracovníků.

Díky naší analýze získáte komplexní pohled na váš podnik a jeho připravenost na implementaci RPA. Stanovíme pro vás jasný plán, který vám umožní úspěšně integrovat RPA do vašich procesů, minimalizovat rizika a dosáhnout maximálních výsledků.

Naše služby jsou navrženy tak, aby byly flexibilní a šité na míru vašim konkrétním potřebám. Bez ohledu na velikost vaší firmy či odvětví, jsme připraveni vám pomoci dosáhnout zvýšení produktivity, snížení nákladů a zlepšení kvality služeb.

Buďte krokem před konkurencí a využijte sílu RPA k transformaci vašeho podnikání. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte cestu k úspěšné digitalizaci s důvěrou a jasným vedením společnosti Lean Six Sigma.

Náš metodologický postup

  1. Zhodnocení procesu a aplikovatelnosti RPA
  2. Vytvoření Busines Casu and výpočet ROI
  3. Návrh postupu a řešení
  4. (Návrh) Implementace

 

Co Vám nabízíme?

  • Audit příležitostí pro robotizaci ve Vaší společnosti
  • Optimalizace a simplifikace procesů před implementací RPA
  • Tvorba procesních map a popisů pro RPA
  • Analýza úspor, návratnosti a benefitů pro společnost při zavedení RPA
Optimalizace procesu před implementací RPA

Co je Robotic Process Automation – RPA?

Cena: dle aktuálního ceníku

 

Máte dotaz? Napište nám!